2010 m. lapkričio 29 d., pirmadienis

Vėl gaminame sniegą

Tikroji žiema dar tik ryt – poryt, bet mūsų dirbtuvėlėse staklytės jau vėl „dainuoja“ pjaudamos, raitydamos snaigutes kalėdiniams papuošimams. Veiksmas vyksta taip:
Šiek tiek pasvajojam, pagalvojam, pabraižom, palankstom kreivų linijų AutoCADu ir idėjai suteikiame formą. Snaigių gamtoje dveijų vienodų, sako, nebūna. Bet mums patinka idealios formos :) Polistirolo lakštą ekologiniais ir taupumo sumetimais išnaudojame maksimaliai. Vizija atrodo taip: 
 
Nusiperkame deprono luboms (snaigės išeis nedidelės, plonytės, gali būti ir faktūriniu paviršiumi) arba pageidaujamo storio ir dydžio polistirolo lakštų (stambesnėms snaigėms, geriausiai tokios tiks erdviniams papuošimams). Tuomet užduodame darbo staklytėms. Dūzgia jos prie vieno lakšto 1,5 h ir ilgiau, kartais net iki 4 h užtrunka. Veiksmo neskubiname siekdami kuo geresnės pjovimo kokybės. Kaip tai vyksta, gyriausi  pernai, bet ir vėl pasirodysiu:


Rezultatas – štai toks. 
 
Toliau – lukštename, grožimės ir puošiamės. 
 
 
 
Gal turite idėjų likučių panaudojimui? :)
Pernykščių snaigių instaliacijų foto kažkaip neišliko. Šiuometines būtinai publikuosime vėliau. Jei važiuosite iš Kauno Klaipėdos link, žvilgtelėkite į „Konekesko“ langus. O štai čia keli taikomieji vaizdeliai. Kadangi batsiuvys visuomet be batų, mes namus darbų likučiais dekoravome... 

 
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą